skok032017 openmed2015b

lider2017poniedziałek, 28 listopad 2016 20:04

Debata społeczna o bezpieczeństwie w Kuleszach Kościelnych

„Razem bezpieczniej” oraz „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” to tematy debaty społecznej, która odbędzie się 29 listopada 2016 roku o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Kuleszach Kościelnych.

Komendant Powiatowy Policji w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza mieszkańców gminy Kulesze Kościelne na debatę społeczną poświęconą poprawie bezpieczeństwa, która odbędzie się 29 listopada 2016 roku o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Kuleszach Kościelnych ul. Główna 6. Debata pozwoli na wymianę informacji między Policją, a mieszkańcami gminy Kulesze Kościelne o istniejących zagrożeniach, między innymi na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, co pozwoli na wypracowanie wspólnych metod ich eliminowania. Tego typu spotkania organizowane są w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej”, a ich celem jest poprawa bezpieczeństwa i porządku publicznego. Debata społeczna połączona będzie z otwarciem w Urzędzie Gminy Kulesze Kościelne punktu przyjęć interesantów. Zapewni to mieszkańcom gminy ułatwiony dostęp do dzielnicowego w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia