klukowo2018karnw24

openmed2015b

wysMazow 22012018

002

czwartek, 07 grudzień 2017 17:29

Pięciominutowe poszukiwania zaginionego mężczyzny

Pięć minut trwały poszukiwania mężczyzny, którego zaginięcie zgłoszono wczoraj około godziny 21:00 w gminie Kobylin-Borzymy. Poszukiwany znalazł się w … zaroślach. Do akcji zadysponowano 12 strażaków z lokalnych jednostek OSP.

Dnia 6 grudnia o godzinie 21:05 wpłynęło do nas zgłoszenie o zaginięciu osoby pomiędzy miejscowościami Kobylin-Borzymy, a Kobylin-Kuleszki - informuje nasz portal st. bryg. TomaszSieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Do akcji zadysponowano 12 strażaków z OSP KSRG Kobylin-Borzymy i OSP KSRG Pszczółczyn oraz poinformowano policję. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszej jednostki zaczęto poszukiwania w miejscu wskazanym przez kolegę zaginionego. Po około 5 minutach poszukiwania i nawoływania zaginiona osoba wyszła z zarośli w kierunku ratowników. Poinformowano policję o odnalezieniu poszukiwanego.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia