skok042017

openmed2015b

lider2017poniedziałek, 29 sierpień 2016 09:53

XVII Biesiada Miodowa w Kurowie [foto/wideo]

XVII Biesiada Miodowa w Kurowie [foto/wideo] foto:km

Najlepsze podlaskie miody oraz regionalne przysmaki już po raz siedemnasty zagościły na stoiskach w Kurowie podczas dwudniowej Biesiady Miodowej.

Kilkudziesięciu pszczelarzy z województwa podlaskiego zaprezentowało swoje najlepsze wyroby podczas XVII Biesiady Miodowej w Kurowie, która odbyła się w dniach 27-28 sierpnia.

Degustacje miodów oraz nalewek miodowych pochodzących z Zielonych Płuc Polski, liczne stoiska handlowe z regionalnymi smakołykami, wystawy oraz koncerty czekały na tłumnie przybyłych gości. Odwiedzający mogli również wziąć udział w pikniku edukacyjnych i warsztatach ekologicznych zorganizowanych na terenie Narwiańskiego Paku Narodowego. Tradycyjnie czas odwiedzającym umilały zespoły i kapele ludowe m.in. „Kapela Mietka Buraka", „Klepaczanki", „Trzciannianki",  „Sarakina" oraz „Dzikie Jabłka".O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia