wtorek, 23 październik 2018 07:29

Wyniki głosowania do Rady Gminy w Klukowie

rolteks201804

12 mandatów zdobył Komitet Wyborczy Wyborców "Razem Dla Gminy Klukowo, 3 mandaty Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

Mandaty radnych zdobyli:

SABAK Ireneusz Józef, KUŹMIŃSKA Halina, WASZCZUK Rafał, OLSZEWSKI Wiesław, WOJNO Piotr, KUŹMIŃSKI Zbigniew, LUBOWICKI Artur Jan, PUCHALSKA Jadwiga, ANTOŃCZUK Radosław, MURAWSKI Wojciech, WŁOSTOWSKI Henryk Wiesław, PORUCZNIK Joanna, KOSTRO Stanisław, BOREK Jan Stanisław, TYMIŃSKI Andrzej

  1. KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY KLUKOWO" 939 głosów (53.08%) – 12 mandatów
  2. KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 806 głosów (45.56%) – 3 mandaty
  3. KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 24 głosy (1.36%) – 0 mandatów

 

Nr 1
Klukowo ulice: Mazowiecka, Spacerowa, Szkolna, Klukowo-Kolonia: nr 1 – 10

  1. SABAK Ireneusz Józef, 55 lat Klukowo (61.11% / 88 głosów)
  2. PIĘTKA Marek, 24 lata Klukowo (38.89% / 56 głosów)

 

Nr 2
Klukowo ulice: Czyżewska, Główna, Wspólna, Nowa, Klukowo-Kolonia: nr 16 do końca

  1. KUŹMIŃSKA Halina, 60 lat Klukowo (53.85% / 70 głosów)
  2. ŻEBROWSKI Ireneusz Piotr, 57 lat Klukowo (46.15% / 60 głosów)

 

Nr 3
Dzikowiny, Kapłań, Sobolewo, Żabiniec

  1. WASZCZUK Rafał, 36 lat Sobolewo (78.00% / 117 głosów)
  2. LUPA Józef, 68 lat Sobolewo (22.00% / 33 głosy)

 

Nr 4
Piętki-Basie, Piętki-Gręzki, Piętki-Szeligi, Piętki-Żebry

  1. OLSZEWSKI Wiesław, 48 lat Piętki – Szeligi (58.06% / 90 głosów)
  2. PAWEŁCZUK Jarosław, 41 lat Piętki – Gręzki (41.94% / 65 głosów)

 

Nr 5
Łuniewo Wielkie, Lubowicz-Kąty

  1. WOJNO Piotr, 53 lata Łuniewo Wielkie (46.74% / 43 głosy)
  2. KOSTRO Leszek, 49 lat Lubowicz - Kąty (41.30% / 38 głosów)
  3. GÓRSKA Agata, 43 lata Lubowicz – Kąty (11.96% / 11 głosów)

 

Nr 6
Trojanowo, Trojanówek

  1. KUŹMIŃSKI Zbigniew, 50 lat Trojanowo (61.86% / 73 głosy)
  2. FELCZUK Krzysztof, 50 lat Trojanówek (38.14% / 45 głosów)

 

Nr 7
Lubowicz-Byzie, Łuniewo Małe, Lubowicz Wielki

  1. LUBOWICKI Artur Jan, 51 lat Lubowicz Wielki (54.80% / 97 głosów)
  2. TYMIŃSKI Piotr, 37 lat Łuniewo Małe (45.20% / 80 głosów)

 

Nr 8
Kuczyn

  1. PUCHALSKA Jadwiga, 67 lat Kuczyn (53.64% / 59 głosów)
  2. KORDULSKI Piotr Wojciech, 49 lat Kuczyn (46.36% / 51 głosów)

 

Nr 9
Gródek, Janki, Malinowo, Wiktorzyn

  1. ANTOŃCZUK Radosław, 38 lat Gródek (73.78% / 121 głosów)
  2. SYLWESTRZUK Grzegorz Jerzy, 46 lat Gródek (26.22% / 43 głosy)

 

Nr 10
Usza Mała, Usza Wielka, Żebry Wielkie

  1. MURAWSKI Wojciech, 55 lat Usza Wielka (55.37% / 67 głosów)
  2. MURAWSKI Tomasz Karol, 35 lat Żebry Wielkie (44.63% / 54 głosy)

 

Nr 11
Kostry-Podsędkowięta, Kostry-Śmiejki, Stare Kostry

  1. WŁOSTOWSKI Henryk Wiesław, 49 lat Kostry – Podsedkowięta (53.85% / 91 głosów)
  2. KOSTRO Urszula, 37 lat Kostry – Śmiejki (46.15% / 78 głosów)

 

Nr 12
Stare Zalesie, Wyszonki-Wypychy

  1. PORUCZNIK Joanna, 55 lat Wyszonki – Wypychy – bez głosowania

 

Nr 13
Kaliski, Stare Warele, Wyszonki-Wojciechy

  1. KOSTRO Stanisław, 52 lata Stare Warele (50.43% / 59 głosów)
  2. MAZUR Stanisław, 67 lat Wyszonki – Wojciechy (38.46% / 45 głosów)
  3. KOSTRO Piotr, 31 lat Stare Warele (11.11% / 13 głosów)

 

Nr 14
Wyszonki-Błonie

  1. BOREK Jan Stanisław, 64 lata Wyszonki – Błonie – bez głosowania

 

Nr 15
Wyszonki-Klukówek, Wyszonki-Nagórki, Wyszonki Kościelne, Wyszonki-Włosty

  1. TYMIŃSKI Andrzej, 42 lata Wyszonki Kościelne (59.02% / 72 głosy)
  2. GRZESZCZUK Henryk, 66 lat Wyszonki – Klukówek (40.98% / 50 głosów)