openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

Sobolewska

bogucki2018

002

poniedziałek, 05 marzec 2018 19:51

Spłonął drewniany dom. Jedna osoba poszkodowana [foto]

Spłonął drewniany dom. Jedna osoba poszkodowana [foto] foto: czytelnicy

Pięć zastępów straży pożarnej zostało zadysponowanych do pożaru w miejscowości Łuniewo Wielkie w gminie Klukowo. Dzisiaj rano (05.04) ogniem zajął się drewniany dom. Jedna osoba, z podejrzeniem złamania nogi, została zabrana do szpitala.

Zgłoszenie o pożarze drewnianego budynku mieszkalnego w miejscowości Łuniewo Wielkie otrzymaliśmy o godzinie 7:40 - informuje nasz portal st. bryg. TomaszSieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Po przybyciu na miejsce pierwszej jednostki stwierdzono, że pożarem objęte jest całe wnętrze budynku oraz konstrukcja dachu na całej powierzchni – ogień wydostawał się już przez dach. W momencie powstania pożaru w środku znajdowała się jedna osoba, która po zauważeniu pożaru opuściła budynek przez okno. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca i podaniu prądów wody z zewnątrz. Wprowadzono dwóch ratowników w aparatach ochrony dróg oddechowych celem dogaszenia i przeszukania pomieszczeń. Podano też prąd wody na poddasze. Po ugaszeniu przystąpiono do usuwania nadpalonego wyposażenia domu oraz prac rozbiórkowych budynku celem ugaszenia zarzewi ognia. Poszkodowanego mieszkańca domu, z podejrzeniem złamania nogi, zabrał zespół ratownictwa medycznego. W działaniach trwających 3 godziny i 14 minut udział brały 2 zastępy JRG Wysokie Mazowieckie, 2 zastępy OSP KSRG Klukowo oraz zastęp OSP KSRG Kuczyn.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia