wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

wtorek, 13 luty 2018 20:03

Karatecy z Klukowa mają za sobą ciężki egzamin na wyższe stopnie uczniowie

Karatecy z Klukowa mają za sobą ciężki egzamin na wyższe stopnie uczniowie foto: Ronin

Ponad 40 uczniów z Klukowa i Łuniewa Wielkiego wzięło udział w egzaminie na stopnie uczniowskie KYU. Zajęcia zorganizował sempai Przemysław Lewandowski z klubu Ronin.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Klukowie, na początku lutego, przeprowadzony został egzamin na stopnie uczniowskie w  Kyokushin Karate, zorganizowany przez klub Ronin. Test kwalifikacyjny przeprowadził Shihan Artur Więzowski z Institute Budo Kai Polska, który udzielił też młodym adeptom karate wiele cennych uwag i wskazówek. 

Dzieci na co dzień ćwiczą w klubie Ronin u sempai Przemysława Lewandowskiego.
- Było ciężko, ale pamiętajcie, gdyby Kyokushin było łatwe, to każdy by je trenował. Jeszcze raz gratuluję i życzę wytrwałości w doskonaleniu samych siebie. OSU! - pogratulował sempai Przemysław Lewandowski

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia