openmed2015b

wysMazow15022018

002

poniedziałek, 05 luty 2018 16:44

Uczniowie z Klukowa przekazali środki opatrunkowe szpitalom w Afryce

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Klukowie wzięli udział w akcji „Opatrunek na Ratunek”. Przekazano środki opatrunkowe szpitalom misyjnych w Afryce.

Jak poinformowała nas Hanna Jemielita, nauczyciel SP w Klukowie, szkolny koordynator akcji „Opatrunek na Ratunek”: uczniowie Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Klukowie chętnie angażują się na rzecz potrzebujących. Tak było i tym razem. Szkolny koordynator akcji „Opatrunek na Ratunek” wysłał od uczniów dużą przesyłkę środków opatrunkowych szpitalom misyjnych w Afryce. Chcę przekazać podziękowanie od Fundacji Pomocy Humanitarnej REDEMPTORIS MISSIO tym osobom, które włączyły się do akcji. „Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć…”.

05022018

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia