openmed2015b

wysMazow15022018

002

poniedziałek, 29 styczeń 2018 21:07

Klukowo na sportowo! Trenowali i morsowali [foto]

Klukowo na sportowo! Trenowali i morsowali [foto] foto: Ronin

Młodych karateków z gminy Klukowo odwiedzili zawodnicy holenderskiego klubu Kamakura Delft Dojo. Zagraniczni goście skorzystali również z zaproszenia ciechanowieckich Morsów i wspólnej kąpieli w zimnym Nurcu.

W ferie uczniowie ze szkół Podstawowych w Klukowie i Łuniewie Małym wzięli udział w treningu przeprowadzonym przez gości z holenderskiego Kamakura Delft Dojo. Mehrad Ma oraz Mohammad Al Asadi przeprowadzili trening z uczniami Klubu Karate Kyokushin "Ronin".  W czasie treningu uczniowie poznali nowe formy Karate, a przy okazji bardzo dobrze się bawili. 

Panowie skorzystali też z zaproszenia ciechanowieckich morsów z grupy Morsy Ciechanowiec Team i w niedzielę, po zachodzie słońca, wspólnie wykąpali się w przeręblu na tzw. ciechanowieckiej wyspie.

Foto: Ronin i Morsy Ciechanowiec Team

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia