openmed2015b

wysMazow15022018

002

wtorek, 16 styczeń 2018 19:02

Klukowo. XIII Prezentacje Kolęd i Zespołów Kolędniczych [foto]

Klukowo. XIII Prezentacje Kolęd i Zespołów Kolędniczych [foto] foto: GOK w Klukowie

14 stycznia w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbyły się XIII Prezentacje Kolęd i Zespołów Kolędniczych. Na zaproszenie Dyrektora GOK przed miejscową publicznością prezentowali się uczniowie ze szkół z terenu gminy Klukowo, przedstawiciele parafii oraz goście.

Na scenie wystąpili:

  • zespół Włodi Band z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Białymstoku z koncertem kolęd i standardów jazzowych oraz największych hitów światowej muzyki pop.
  • chór z Gminnego Ośrodka Kultury w Nowych Piekutach z opiekunem muzycznym Andrzejem Rybickim i Dyrektor GOK Moniką Olędzką.
  • Patryk Byszewski z parafii Kuczyn – wokalista i gitarzysta.
  • schola z parafii Klukowo z opiekunem Zbigniewem Godlewskim
  • Oliwia Bazylewicz, Julia Lubowicka, Marta Sylwestrzuk i Dominika Tomczuk ze Szkoły Podstawowej w Kuczynie z opiekunami Grażyną Kordulską i Elżbietą Gosk.
  • Kinga Łuniewska, Karolina Godlewska, Oliwia Siekierko, Julia Zaremba i Dominika Zaremba ze Szkoły Podstawowej w Łuniewie Małym z opiekunem Elżbietą Gosk.
  • Aleksandra Kłosek, Ewelina Kostro, Kamil Zagroba, Kacper Świątkowski, Adam Felczuk, Ola Tymińska, Aleksandra Wyszyńska, Klaudia Moczydłowska, Aleksandra Szafara, Oliwia Kostro i Joanna Choińska ze Szkoły Podstawowej w Wyszonkach Kościelnych z opiekunami Justyną Szafara i Dyrektor Anną Jóźwiak.
  • Gabriela Waszczuk i Jakub Zarzecki ze Szkoły Podstawowej w Klukowie z opiekunem Marią Krystosiak.
  • Karolina Kalinowska z Gminnego Ośrodka Kultury w Klukowie.

Wszyscy wykonawcy otrzymali z rąk Proboszcza Lecha Szymczyńskiego i Dyrektora GOK Leszka Kolińskiego pamiątkowe statuetki i dyplomy.

(GOK w Klukowie)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia