klukowo2018karnw24

openmed2015b

002

czwartek, 28 grudzień 2017 19:19

Oblodzona jezdnia przyczyną dachowania w okolicy Klukowa

Oblodzona jezdnia przyczyną dachowania w okolicy Klukowa foto: OSP Klukowo

Oblodzona jezdnia, na trasie z Ciechanowca do Wysokiego Mazowieckiego, była prawdopodobną przyczyną dachowania osobówki, do którego doszło wczoraj (27.12) rano w okolicach Klukowa. Na szczęście kierowca nie odniósł poważnych obrażeń.

Wczoraj, o godzinie 9:35 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał zgłoszenie o dachowaniu w okolicy miejscowości Żabiniec, na trasie z Ciechanowca do Wysokiego Mazowieckiego – informuje nasz portal asp. szt. Alicja Buczkowska Oficer Prasowy KPP w Wysokiem MazowieckiemKierujący samochodem osobowym marki Volkswagen 70-letni mężczyzna na łuku oblodzonej drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, a następnie dachował. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Obecnie wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Na miejsce zdarzenia, oprócz policji, zadysponowano również zastęp JRG Wysokie Mazowieckie, dwa zastępy OSP KSRG Klukowo oraz zespół ratownictwa medycznego.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia