czwartek, 28 grudzień 2017 19:19

Oblodzona jezdnia przyczyną dachowania w okolicy Klukowa

rolteks112018

Oblodzona jezdnia przyczyną dachowania w okolicy Klukowa foto: OSP Klukowo

Oblodzona jezdnia, na trasie z Ciechanowca do Wysokiego Mazowieckiego, była prawdopodobną przyczyną dachowania osobówki, do którego doszło wczoraj (27.12) rano w okolicach Klukowa. Na szczęście kierowca nie odniósł poważnych obrażeń.

Wczoraj, o godzinie 9:35 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał zgłoszenie o dachowaniu w okolicy miejscowości Żabiniec, na trasie z Ciechanowca do Wysokiego Mazowieckiego – informuje nasz portal asp. szt. Alicja Buczkowska Oficer Prasowy KPP w Wysokiem MazowieckiemKierujący samochodem osobowym marki Volkswagen 70-letni mężczyzna na łuku oblodzonej drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, a następnie dachował. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Obecnie wysokomazowieccy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Na miejsce zdarzenia, oprócz policji, zadysponowano również zastęp JRG Wysokie Mazowieckie, dwa zastępy OSP KSRG Klukowo oraz zespół ratownictwa medycznego.