klukowo2018karnw24

openmed2015b

002

czwartek, 21 grudzień 2017 19:19

Niecodzienna akcja strażaków z Klukowa. Kombajn wpadł do rowu

Niecodzienna akcja strażaków z Klukowa. Kombajn wpadł do rowu foto: OSP KSRG Klukowo

Wczoraj wieczorem (20.12) na drodze w okolicy Klukowa do rowu wjechał kombajn. Do akcji wyciągania maszyny zadysponowani zostali druhowie z lokalnej jednostki OSP.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 17:32 - informuje nasz portal st. bryg. Tomasz Sieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Kombajn do kukurydzy, podczas mijania się z samochodem osobowym, zjechał na pobocze jezdni, po czym zsunął się przednim kołem do pobliskiego rowu, blokując jeden pas jezdni. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie za pomocą lin wyciągnięto maszynę na jezdnię i tym samym zakończono działania. W akcji trwającej blisko 2 godziny udział brało OSP KSRG Klukowo.

foto: OSP KSRG Klukowo

2112017

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia