klukowo2018karnw24

openmed2015b

002

wtorek, 19 grudzień 2017 19:49

Brawo!!! Uczniowie SP w Kuczynie zebrali 4 tys. zł na leczenie Bogusi

4 tys. złotych zebrali uczniowie Szkoły Podstawowej w Kuczynie na leczenie Bogusi z Ciechanowca.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kuczynie postanowili pomóc młodej mieszkance Ciechanowca i zorganizowali w tym celu akcję charytatywną. Zbierano pieniądze do umieszczonych na terenie szkoły skarbonek, zorganizowano kiermasz zabawek i pocztówek świątecznych. Zwieńczeniem akcji była przeprowadzona w minioną niedzielę kwesta przed kościołem w Kuczynie. Łącznie udało się pozyskać 4 tys. złotych.

Dorota Załuska-Jeżak, opiekun SKO w Kuczynie: Uczniowie naszej szkoły od czterech lat organizują akcje charytatywne w ramach działalności SKO. Wcześniej pomagali Fundacji „Pomóż Im”, natomiast w tym roku jednomyślnie podjęli decyzję o zorganizowaniu wsparcia dla Bogusi. Inspiracją dla tej decyzji była informacja umieszczona na portalu wysokomazowiecki24.pl. Poruszyło wszystkich cierpienie Bogusi i nadzieja na zmianę Jej losu. Fundacja „Pomóż Im” też otrzymała wsparcie, ale w nieco niższej kwocie niż zwykle.

Magdalena Jeżak-Śmigielska

Jak pomóc Bogusi możecie przeczytać na naszym portalu: www.wysokomazowiecki24.pl/news/ciechanowiec/7297.html

 

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia