klukowo2018karnw24

openmed2015b

002

poniedziałek, 11 grudzień 2017 19:52

Szlachetna Paczka od strażaków z OSP Wyszonki Kościelne

Szlachetna Paczka od strażaków z OSP Wyszonki Kościelne foto: OSP Wyszonki Kościelne

Strażacy z OSP w Wyszonkach Kościelnych po raz kolejny przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Druhowie za zebrane pieniądze kupili produkty na święta ubogiej rodzinie z naszego regionu.

W sobotę zapakowali, w niedzielę zawieźli paczki do magazynu w Zambrowie – strażacy z OSP Wyszonki Kościelne po raz trzeci już włączyli się do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Druhowie, za zebrane wśród członków jednostki pieniądze, kupili m.in. środki czystości, produkty spożywcze, proszki do prania, mydła, szampony, a nawet pralkę. Wszystkie produkty trafiły już do wybranej rodziny z rejonu Zambrów/Wysokie Mazowieckie.

W tegoroczną akcję włączyło się około 40 druhen i druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszonkach Kościelnych.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia