skok032017 openmed2015b

lider2017wtorek, 20 grudzień 2016 19:03

Dzieci z Klukowa odwiedziły fabrykę bombek [foto]

Uczniowie Zespołu Szkół w Klukowie wraz z opiekunkami odwiedzili wytwórnię ozdób choinkowych w Kętrzynie. Byli w niezwykłym miejscu – w starej fabryce bombek, gdzie obecnie mieści się Konsulat Świętego Mikołaja.

Dzieci znalazły się w wyjątkowych, niecodziennych pomieszczeniach: przepiękny wystrój sal błyskawicznie przeniósł je w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia! Pan Zygmunt, doświadczony mistrz, pokazał, w jaki sposób ze szklanej, cieniutkiej rurki powstają bombki o różnych kształtach. Uczniowie i nauczyciele mogli sami spróbować tej trudnej sztuki – śmiałków nie brakowało. Po krótkim instruktażu każdy mógł stworzyć z gotowych, szklanych modeli swój niepowtarzalny wzór na bombce.

Jak zapewniają dzieci z ZS w Klukowie: W tym roku w domach z pewnością zawiesimy te ozdoby na rodzinnych choinkach i będziemy wspominać wspaniałą wycieczkę. Na zakończenie wizyty odwiedził nas Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich słodkimi upominkami!

(foto/info: Hanna Jemielita, ZS w Klukowie)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia