skok032017 openmed2015b

lider2017czwartek, 15 grudzień 2016 19:37

Kampania społeczna "Czad i ogień - obudź czujność" w Klukowie

Kampania społeczna "Czad i ogień - obudź czujność" w Klukowie foto: OSP Kuczyn

15 grudnia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Klukowie odbyło się spotkanie związane z kampanią społeczną Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej „Czad i ogień - obudź czujność”.

Wzięły w nim udział dzieci, młodzież, nauczyciele, a także członkowie Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP w Klukowie - prezesi, naczelnicy i druhowie z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Klukowa, Kuczyna, Wyszonk Kościelnych i Trojanowa.

Mł. bryg. Grzegorz Kulesza z Komendy Powiatowej PSP w Wysokiem Mazowieckiem omówił przyczyny, skutki oraz problemy związane z zagrożeniami występującymi w sezonie zimowym. Zostały również wskazane sposoby zapobiegania tego typu zdarzeniom, a także zasady postępowania w przypadku pożaru i podejrzenia wystąpienia czadu. Rozdano również ulotki dotyczące propagowania przedmiotowej wiedzy.

W czasie spotkania Piotr Uszyński - Wójt Gminy Klukowo, Leszek Koliński - Dyrektor GOK oraz mł. bryg. Grzegorz Kulesza wręczyli laureatom i uczestnikom eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom” dyplomy i upominki, ufundowane przez GOK i BS w Klukowie.

(info/foto:OSP Kuczyn)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia