skok032017 openmed2015b

lider2017wtorek, 06 grudzień 2016 20:05

Fatalne warunki na drodze przyczyną kolizji autobusu PKS z Audi

Fatalne warunki na drodze przyczyną kolizji autobusu PKS z Audi Foto: OSP Wyszonki Kościelne

Fatalne warunki na drodze były przyczyną kolizji autobusu PKS z osobowym Audi w okolicy Wyszonk Kościelnych. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Zgłoszenie wpłynęło do nas 5 grudnia o godzinie 7:07informuje nasz portal st. bryg. Tomasz Sieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Audi z autobusem PKS. Samochód osobowy podczas mijania wpadł w poślizg i uderzył w przedni zderzak autobusu. Oba pojazdy zjechały do rowów. Kierujący nie doznali żadnych obrażeń, a autobus nie przewoził w tym czasie pasażerów. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia , wyciągnięciu pojazdów z rowów oraz uprzątnięciu miejsca zdarzenia z resztek powypadkowych. W akcji trwającej 1 godzinę i 57 minut udział wzięła jednostka OSP Wyszonki Kościelne.

Foto: OSP Wyszonki KościelneO nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia