skok032017 openmed2015b

lider2017niedziela, 04 grudzień 2016 18:33

„Jestem bezpieczny – Uzależnieniom mówię – Nie” w Klukowie

„Jestem bezpieczny – Uzależnieniom mówię – Nie” w Klukowie foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

W Klukowie odbył się konkurs wiedzy o bezpieczeństwie pod hasłem „Jestem bezpieczny – Uzależnieniom mówię – Nie”. Głównym celem tego przedsięwzięcia było przybliżenie dzieciom problematyki przeciwdziałania uzależnieniom oraz poszanowania i przestrzegania przepisów prawa.

Dnia 1 grudnia, w Zespole Szkół w Klukowie odbył się konkurs wiedzy o bezpieczeństwie pod hasłem „Jestem bezpieczny – Uzależnieniom mówię – Nie”. Komisja konkursowa oceniła również prace plastyczne nadesłane przez uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Klukowo. To profilaktyczne przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez wysokomazowieckich policjantów we współpracy z Gminny Ośrodkiem Kultury w Klukowie oraz Urzędem Gminy w Klukowie. Głównym celem konkursu było przybliżenie dzieciom i młodzieży problematyki przeciwdziałania uzależnieniom oraz poszanowania i przestrzegania przepisów prawa. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas I – IV ze szkół podstawowych z terenu i gminy Klukowo. Ich zadaniem było przygotowanie prac plastycznych o tematyce związanej z hasłem konkursu. Natomiast młodzież gimnazjalna biorąca udział w eliminacjach konkursowych rozwiązywała test wiedzy obejmujący zagadnienia dotyczące między innymi profilaktyki uzależnień, wiktymologii oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Do konkurencji tej przystąpiło 121 uczniów. Komisja konkursowa oceniła wczoraj prace plastyczne nadesłane przez uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Klukowo. Nagrodzone i wyróżnione rysunki wykonane przez dzieci zostaną umieszczone na kalendarzu profilaktycznym na 2017 rok. Wyniki konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w styczniu przyszłego roku podczas uroczystego apelu w Zespole Szkół w Klukowie.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia