skok032017 openmed2015b

lider2017środa, 23 listopad 2016 20:19

Zakończenie remontu oczyszczalni ścieków w Trojanówku

Zakończenie remontu oczyszczalni ścieków w Trojanówku foto: UG w Klukowie

Zakończył się remont oczyszczalni ścieków w miejscowości Trojanówek w gminie Klukowo. Całkowita wartość poniesionych kosztów wyniosła 66 727,50 zł.

W ramach remontu zostało wykonane między innymi: zakup i montaż kraty pionowej wraz z doprowadzeniem powietrza, demontaż uszkodzonej studzienki przepompowni ścieków surowych, zakup i montaż nowej studzienki o wymiarach zgodnych z projektem, zakup i montaż 2 pomp zgodnie z projektem, zakup i montaż 2 pomp (1 w zbiorniku retencyjnym, 1 w oczyszczalni), zakup i montaż dmuchawy zgodnie z projektem, zakup i montaż dyfuzorów rurowych, oczyszczenie osadnika wstępnego, oczyszczenie komór bioreaktora, wypoziomowanie krawędzi przelewów na osadniku wtórnym, rozruch mechaniczny i technologiczny oczyszczalni ścieków, montaż układu sterowania i automatyki. Całkowita wartość poniesionych kosztów wyniosła 66 727,50 zł.

(źródło: UG w Klukowie/klukowo.pl)O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia