skok032017 openmed2015b

lider2017wtorek, 15 listopad 2016 18:58

Ponad 19 litrów krwi zebrali strażacy z Wyszonk Kościelnych [FOTO]

Ponad 19 litrów krwi zebrali strażacy z Wyszonk Kościelnych [FOTO] foto: OSP Wyszonki Kościelne

Ponad 19 litrów krwi zebrano w niedzielę (13.11) w Wyszonkach Kościelnych. Akcję, już po raz piąty w tym roku, zorganizowali miejscowi strażacy.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszonkach Kościelnych po raz kolejny zorganizowali akcję zbiórki krwi. Krwiobus odwiedził miejscowość w niedzielę 13 listopada.

Tym razem krew zdecydowały się oddać 43 osoby - powiedział nam Dominik Pakosiński z OSP Wyszonki Kościelne. W krwiobusie zaparkowanym na placu pod kościołem w Wyszonkach Kościelnych, do godziny 14:00, udało się zebrać w sumie 19,35 litra cennego surowca. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu akcji – odwiedziło nas tego dnia wyjątkowo dużo osób, aczkolwiek nie wszyscy oddali krew.

Jak zapewniają nas strażacy z OSP, wstępnie 22 stycznia ponownie zaproszą białostocki krwiobus do swojej miejscowości na pierwszą w nowym roku akcję krwiodawstwa w Wyszonkach Kościelnych.

 

Foto: OSP Wyszonki KościelneO nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia