wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

wtorek, 11 październik 2016 12:39

Warsztaty kulinarne w GOK w Klukowie [foto]

Warsztaty kulinarne w GOK w Klukowie [foto] foto: GOK w Klukowie

Pierwsze z trzech warsztatów kulinarnych pod wspólnym tytułem „Tradycja i nowoczesność na podlaskim stole” odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Klukowie.

Uczestnicy warsztatów pod kierunkiem profesjonalnej instruktorki przygotowywali i dekorowali potrawy, ucząc się również innego spojrzenia na kuchnię. Kucharze – amatorzy przyrządzali naleśniki, krokiety, bułeczki nadziewane z cynamonem oraz jabłka pieczone. Kulminacją warsztatów było podanie klopsa z bakaliami. Podczas wspólnej degustacji dzielono się także przepisami.

Dyrektor GOK w Klukowie zaprasza chętnych do kuchennych eksperymentów 12 października do sali OSP w Kuczynie oraz 19 i 26 października do sali GOK. Początek spotkań o godz. 13:00.

Foto/info: GOK w Klukowie

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia