wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

Sobolewska

002

czwartek, 22 wrzesień 2016 17:19

Warsztaty rękodzieła w gminie Klukowo [foto]

Warsztaty rękodzieła w gminie Klukowo [foto] foto: GOK Klukowo

Za nami sześć z ośmiu warsztatów rękodzieła zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury. Wszyscy chętni, bez względu na wiek, mogli nauczyć się na nich tworzenia wielu pożytecznych przedmiotów i ozdób: wyrobów z papierowej wikliny ( koszyczków, stroików i gwiazd choinkowych, biżuterii, kul temari oraz ozdób ekologicznych z wykorzystaniem zużytych żarówek.

W zajęciach, które odbywają się w GOK i w sali OSP w Kuczynie, uczestniczyło kilkadziesiąt osób z gminy Klukowo. Organizatorzy zapewnili im materiały do zajęć, profesjonalnych instruktorów i słodki stolik z kawą, herbatą i słodyczami.

Dzisiaj odbyły się kolejne warsztaty w Kuczynie, a przed nami jeszcze dwa dni warsztatowe: 27 i 29 września w Klukowie. Wszystkie rozpoczynają się o godz. 17:00. W każdej chwili można dołączyć do grup.

GOK w Klukowie

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia