wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

poniedziałek, 12 wrzesień 2016 07:42

„Bezpieczna droga do szkoły” w Klukowie

„Bezpieczna droga do szkoły” w Klukowie foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Wysokomazowieccy policjanci odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Klukowie, żeby porozmawiać o bezpieczeństwie. Spotkanie z dziećmi odbyło się w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”.

W ubiegłym tygodniu wysokomazowieccy policjanci ruchu drogowego i prewencji prowadzili działania „Bezpieczna droga do szkoły”. Policjanci drogówki kontrolowali autobusy i gimbusy dowożące dzieci do szkoły. Sprawdzali ich stan techniczny, wyposażenie, a także stan trzeźwości kierujących. Czuwali także na przejściach dla pieszych kontrolując zachowanie kierujących wobec małoletnich pieszych. Funkcjonariusze prewencji zaś spotkali się z dziećmi w Zespole Szkół w Klukowie. Policjanci podczas przeprowadzonej prelekcji, omówili z uczniami podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Przypominali o obowiązku noszenia elementów odblaskowych, zwiększających bezpieczeństwo podczas poruszania się pieszo na drodze. Dzieci dowiedziały się też o zasadach postępowania w kontakcie z osobą obcą i agresywnie zachowującym się czworonogiem.

 

źródło: KPP w Wysokiem Mazowieckiem/wysokie-mazowieckie.policja.gov.pl

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia