poniedziałek, 17 grudzień 2018 18:50

Czyżew. Dwa konkursy plastyczne rozstrzygnięte przed świętami, laureaci nagrodzeni [foto]

Czyżew. Dwa konkursy plastyczne rozstrzygnięte przed świętami, laureaci nagrodzeni [foto] foto: GOK w Czyżewie

14 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie miało miejsce przedświąteczne spotkanie, podczas którego odbyło się podsumowanie dwóch konkursów plastycznych. Upominki i nagrody laureatom wręczyła dyrektor Katarzyna Kostro oraz instruktor Agnieszka Ołdakowska.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegamy pożarom”

Prezentujemy listę laureatów gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy pożarom”, zorganizowanych przez ośrodek kultury w Czyżewie i ZOSP w Czyżewie.

Komisja w składzie: przewodnicząca- Bożena Lipińska- absolwentka LSP w Supraślu, członkowie: Agnieszka Ołdakowska – instruktor GOK-u w Czyżewie, Dariusz Sienicki – komendant gminny ZOSP w Czyżewie, postanowiła nagrodzić oraz wyróżnić następujące osoby:

Kat. Przedszkola

  • I MIEJSCE- Szymon Turkot- SP Rosochate Kościelne
  • Wyróżnienia: Hubert Kaczyński – SP Rosochate Kościelne

Kat. Kl. I- III SP

  • I MIEJSCE- Klaudia Grzybowska- SP Dąbrowa Wielka
  • II MIEJSCE- Jan Góralczyk- SP Czyżew
  • III MIEJSCE- Mateusz Skorupski- SP Czyżew
  • Wyróżnienie- Alicja Stańczuk- SP Czyżew

Kat. Kl. IV- VI SP

  • Wyróżnienie: Aleksandra Rupińska- SP Rosochate Kościelne

Kat. Gimnazjum i kl. VII –VIII SP:

  • I MIEJSCE- Monika Pawłowska- SP Rosochate Kościelne
  • II MIEJSCE- Natalia Gosk- SP Rosochate Kościelne
  • III MIEJSCE- Dominika Mościcka- SP Dąbrowa Wielka
  • Wyróżnienie- Michał Zaborowski- SP Rosochate Kościelne

Kat. szkoły ponadgimnazjalne

  • Wyróżnienie: Magdalena Nieszczera- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie

 

„Boże Narodzenie- zaczarowany świat Świętego Mikołaja”

Prezentujemy państwu wyniki XVIII Powiatowego Konkursu Plastycznego „Boże Narodzenie- zaczarowany świat Świętego Mikołaja”. Na konkurs wpłynęło 520 praz z 25 instytucji kultury i oświaty Powiatu Wysokomazowieckiego. Komisja w składzie: przewodnicząca – Iwona Depczyńska, członkowie- Bożena Lipińska, Anna Kazimierczuk, postanowiła nagrodzić i wyróżnić:

Kategoria I (przedszkole i zerówki)

  • I miejsce- Laura Chalamońska- GOK Czyżew
  • II miejsce- Apolonia Wyszyńska- MOK Wysokie Mazowieckie
  • III miejsce- Wiktoria Walczuk- Gminne Przedszkole Czyżew
  • Wyróżnienia: Aleksander Gołaszewski- Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka Szepietowo, Wiktoria Wajszczyk – Gminne Przedszkole Czyżew, Krzysztof Stypułkowski- Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie, Gabriela Modzelewska- Gminne Przedszkole Czyżew, Mateusz Kamiński- Przedszkole Miejskie nr. 2 Wysokie Mazowieckie, Kalina Sienicka- GOK Czyżew, Róża Szadkowska- Szkoła Podstawowa Dąbrówka Kościelna

Kategoria II (kl. I-III)

  • I miejsce- Łucja Jarząbek- Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie
  • II miejsce- Gabriela Rydzewska- szkoła Podstawowa nr.1 Wysokie Mazowieckie
  • III miejsce- Alicja Baczewska- GOK Czyżew
  • Wyróżnienia: Paweł Gawrysiak- Szkoła Podstawowa Radziszewo Stare, Maria Samełko- GOK Szepietowo, Julia Balwicka- Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie, Maciej Ostrowski- Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie, Alicja Stańczuk- GOK Czyżew, Aleksandra Górska- GOK Czyżew, Dorota Rzymska- MOK Wysokie Mazowieckie

Kategoria III (kl. IV-VI)

  • I miejsce- Feliks Popławski – Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie
  • I miejsce- Natalia Jasińska- GOK Szepietowo
  • II miejsce- Paulina Kurek- Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie
  • III miejsce- Kamila Czartoszewska- Szkoła Podstawowa Szepietowo
  • Wyróżnienia: Wiktoria Orłowska- Szkoła Podstawowa w Jabłonce Kościelnej, Kornelia Samełko- GOK Szepietowo, Marta Dąbrowska- Szkoła Podstawowa Rosochate Kościelne

Kategoria IV (kl. VII,VIII, gimnazjum)

  • II miejsce- Anita Boguszewska- Szkoła Podstawowa jabłonka Kościelna
  • III miejsce- Natalia Jankowska- Szkoła Podstawowa Dąbrowa Wielka
  • Wyróżnienie: Mariola Koc- Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu

Kategoria V (szkoła średnia)

  • I miejsce- Karolina Sokołowska- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych Wysokie Mazowieckie
  • II miejsce- Natalia Sokołowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych Wysokie Mazowieckie
  • III miejsce- Gabriela Wysocka- Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu
  • Wyróżnienie: Anna Wojtkowska- ZSZ Wysokie Mazowieckie, Maria Łukasiewicz- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych Wysokie Mazowieckie

(GOK w Czyżewie)