openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

bogucki2018

002

środa, 28 luty 2018 18:13

Uroczyste rozdanie Stypendium Burmistrza Czyżewa [wideo/foto]

Uroczyste rozdanie Stypendium Burmistrza Czyżewa [wideo/foto] foto: UM w Czyżewie

27 lutego 2018 r. w sali kinowej Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie 36 uczniów z terenu gminy, którzy dzięki swojej pracy i zaangażowaniu uzyskali za pierwsze półrocze roku szkolnego 2017/18 wysokie wyniki w nauce, odebrało stypendium Burmistrza Czyżewa. Ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Czyżewie (w tym uczniowie gimnazjum) wyróżnionych zostało 27 uczniów, z Rosochatego Kościelnego (szkoła podstawowa i gimnazjum) 8 i z Dąbrowy Wielkiej 1.

Burmistrz Czyżewa Anna Bogucka składając gratulacje nagrodzonym uczniom oraz ich rodzicom powiedziała: Cieszy mnie fakt, że w naszej gminie mamy tak wielu uzdolnionych uczniów, którzy dzięki swojej pracy oraz wsparciu najbliższych, a także warunkom jakie stwarza im szkoła – uzyskali tak wysokie wyniki w nauce. To powód do dumy, ale zarazem wyzwanie do stawiania sobie coraz wyższych celów.

Stypendia uczniom oraz listy gratulacyjne rodzicom Burmistrz Anna Bogucka wręczyła wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Czyżewie Witoldem Sienickim. Delegacja rodziców podziękowała Pani Burmistrz za przyznane ich dzieciom wyróżnienia.

Młodzież z czyżewskiej podstawówki oraz oddziałów gimnazjalnych zaprezentowała się w części artystycznej pt. „O szkole na wesoło …”. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Stypendystom oprócz ich rodziców towarzyszyli także dyrektorzy szkół oraz wychowawcy klas.

Radosław Sienicki/Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Czyżewie

 

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia