openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

bogucki2018

002

środa, 21 luty 2018 21:09

Czyżew. Dzień Myśli Braterskiej [wideo/foto]

Czyżew. Dzień Myśli Braterskiej [wideo/foto] foto: R. Sienicki

Każdego roku, 22 lutego harcerze i skauci na całym świecie obchodzą dzień przyjaźni pod nazwą Dzień Myśli Braterskiej. Data nie jest przypadkowa, ponieważ wiąże się z kolejna rocznicą urodzin twórcy skautingu Roberta Baden – Powella.

20 lutego w Szkole Podstawowej w Czyżewie w harcerskim kręgu spotkały się: 1 DH Zawisza z Wysokiego Mazowieckiego, 14 DH z Rosochatego Kościelnego oraz gospodarze - 3 DH im. Szarych Szeregów. W blasku świeczkowiska popłynęły słowa gawędy o przyjaźni, szczęściu i braterstwie. Wspólny śpiew, zabawy integracyjne oraz słodki poczęstunek pozwoliły zacieśnić stare i nawiązać nowe znajomości, przyjaźnie. W tym szczególnym, symbolicznym Dniu Myśli Braterskiej przekazujemy całemu światu nasze harcerskie przesłanie: Kochajmy ludzi! Pomagajmy sobie wzajemnie! Bądźmy szczęśliwi i przyczyniajmy się do szczęścia innych!

Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!
Harcerze z Czyżewa

info/foto/wido: R. Sienicki

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia