wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

środa, 07 luty 2018 18:42

Czyżew. Wypadek na skrzyżowaniu Szkolnej i Klonowej. Dwie osoby poszkodowane

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zderzenia dwóch samochodów na skrzyżowaniu Szkolnej z Klonową w Czyżewie. Do zdarzenia doszło dzisiaj (07.02) około godziny 9:00.

Dzisiaj o godzinie 9:08 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów w Czyżewieinformuje nasz portal kapitan Wojciech Sokołowski Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Po dojeździe na miejsce ustalono, że na skrzyżowaniu ulic Szkolnej z Klonową zderzyły się samochody osobowe volkswagen i renault. Pojazdami podróżowali sami kierowcy - 80-letni mężczyzna oraz 30-letnia kobieta. Obydwoje zostali zabrani do szpitala przez przybyłe na miejsce zespoły ratownictwa medycznego. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz zepchnięciu uszkodzonych samochodów na pobocze i sprzątnięciu miejsca zdarzenia. W akcji trwającej 2 godziny i 25 minut udział brały zastęp JRG Wysokie Mazowieckie i zastęp OSP KSRG Czyżew.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia