wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

Sobolewska

002

piątek, 02 luty 2018 19:59

Czyżew. XVI edycja Konkursu Historycznego Epoka Prymasa Tysiąclecia

8 lutego w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego odbędzie się finał XVI edycji Konkursu Historycznego Epoka Prymasa Tysiąclecia.

Na zmagania finałowe w tym roku przyjadą uczniowie z 24 szkół: 15 szkół ponadgimnazjalnych oraz 9 szkół podstawowych, łącznie 68 uczniów. Przystąpią oni do dwuetapowych zmagań finałowych: testu wiedzy historycznej oraz odpowiedzi ustnej. Każdy z uczestników wykazać się musi wiedzą historyczną wykraczająca poza program szkolny z zakresu historii powojennej Polski oraz znajomością biografii i dorobku Prymasa Tysiąclecia. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia