klukowo2018karnw24

openmed2015b

002

wtorek, 02 styczeń 2018 19:46

Powitanie Nowego Roku 2018 w Czyżewie

Powitanie Nowego Roku 2018 w Czyżewie foto: UM w Czyżewie

W Czyżewie tradycyjnie już od wielu lat Nowy Rok część mieszkańców powitała wspólnie z lokalnymi władzami. Drugi raz powitanie nowego roku odbyło się nad zalewem, w które to radosne spotkanie przybyłych mieszkańców i gości wprowadziła muzyka taneczna. Przed północą dołączyli do nich lokalni samorządowcy z Burmistrzem Anną Bogucką oraz Wiceministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jackiem Boguckim.

Wystąpienie skierowane do przybyłych rozpoczęła dyrektor GOK-u Pani Katarzyna Kostro, która podziękowała lokalnym sponsorom pokazu fajerwerków: Firmie „CLOVIN”, Firmie „PRIMATOR- Henryk Kraszewski” oraz Bankowi Spółdzielczemu w Czyżewie. Gospodarz gminy Pani Anna Bogucka podziękowała mieszkańcom za wspólnie spędzony 2017 rok, za życzliwość i współpracę w różnych inwestycjach gminnych oraz życzyła w imieniu własnym, Wiceministra i Rady Miejskiej – zdrowia i wszelkiej pomyślności w nowym 2018 roku, tak by nie był gorszy od mijającego by spełniały się wszelkie plany i zamierzenia. Wspólnie z dyrektor GOK-u rozpoczęły odliczanie ostatnich sekund do godziny 24.00. Równo o północy rozpoczął się fantastyczny pokaz fajerwerków, a na wszystkich czekała symboliczna lampka szampana.

(UG w Czyżewie/umczyzew.pl)

 

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia