klukowo2018karnw24

openmed2015b

002

niedziela, 10 grudzień 2017 19:02

Tak, pomagam! Zbiórka żywności w Czyżewie [wideo/foto]

Tak, pomagam! Zbiórka żywności w Czyżewie [wideo/foto] foto: Radosław Sienicki

Nie zawiedli wolontariusze, a przede wszystkim hojni ofiarodawcy, którzy 8 i 9 grudnia wzięli udział w Czyżewie w ogólnopolskiej akcji zbiórki żywności organizowanej przez Caritas Polska. W tym roku zbiórka odbyła się pod hasłem "Tak, pomagam!" .

Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Czyżewie po raz kolejny wzięło udział w tej bardzo szlachetnej akcji tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. W zbiórkę włączyli się także sympatycy koła i wszyscy ci, którzy chcieli po porostu pomóc: uczniowie, nauczyciele, rodzice,  a także osoby nie związane  bezpośrednio ze szkołą. Do grona wolontariuszy dołączyli też uczniowie czyżewskiej szkoły średniej.

Radosław Sienicki

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia