skok042017

openmed2015b

lider2017środa, 04 styczeń 2017 18:46

Mieszkanka gminy Czyżew ofiarą elektryka oszusta!

Mieszkanka gminy Czyżew ofiarą elektryka oszusta! foto: pixabay.com

Mieszkanka gminy Czyżew padła ofiarą oszusta, który podając się za pracownika zakładu energetycznego wszedł do jej domu i wyłudził pieniądze. Teraz mężczyzna poszukiwany jest przez wysokomazowieckich policjantów.

Jak poinformował oficer prasowy wysokomazowieckiej policji: Wczoraj przed godziną 11:00 dyżurny wysokomazowieckiej komendy Policji został powiadomiony, że do 79-letniej mieszkanki gminy Czyżew przyszedł mężczyzna podający się za pracownika zakładu energetycznego. Następnie wmówił kobiecie, iż zachodzi konieczność wymiany w jej mieszkaniu licznika energii. Mężczyzna za swoja usługę zażądał od kobiety pieniędzy. Gdy ta stwierdziła, że nie posiada w domu takiej kwoty, oszust zaproponował rozłożenie należności na raty. Kobieta przekazało mężczyźnie połowę wskazanej sumy pieniędzy, na co otrzymała pokwitowanie wpłaty. Gdy fałszywy inkasent wyszedł, kobieta czytając pokwitowanie zorientowała się, że padła ofiarą oszustwa. Dodatkowo okazało się, że „fałszywy pracownik” wykorzystując nieuwagę 79-latki, ukradł z torby znajdującej się w pokoju pieniądze i złotą biżuterię. Teraz fałszywego inkasenta poszukują wysokomazowieccy policjanci.

Wysokomazowieccy policjanci ostrzegają przed wizytami obcych osób w domach. Należy weryfikować ich tożsamość, żądać identyfikatorów lub dowodu osobistego. W przypadku obaw i podejrzeń należy niezwłocznie powiadomić Policję dzwoniąc pod numer telefonu 997 lub 112.O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia