skok042017

openmed2015b

Iprawnicy24

lider2017wtorek, 03 styczeń 2017 19:31

Sylwester pod chmurką w Czyżewie

Sylwester pod chmurką w Czyżewie foto: UM Czyżew

Tradycją stało się wspólne witanie Nowego Roku przez mieszkańców Czyżewa oraz lokalne władze. Podobnie i było w tym roku, z wyjątkiem miejsca – tegoroczna zabawa noworoczna odbyła się tym razem nad zalewem.

Jedyna miejska impreza sylwestrowa pod chmurką w powiecie wysokomazowieckim odbyła się w Czyżewie. Mieszkańcy i goście bawili się przy muzyce tanecznej już od godz. 23.00, a przed północą dołączyli do nich lokalni samorządowcy z gospodarzem Anną Bogucką oraz Wiceministrem Jackiem Boguckim. Pani Burmistrz podziękowała za przybycie licznie zgromadzonej grupie mieszkańców i gości oraz życzyła w imieniu własnym, Wiceministra i Rady Miejskiej - pomyślności i zdrowia w nowym 2017 toku, tak by był on jeszcze lepszy od mijającego.

Równo o północy rozpoczął się pokaz fajerwerków, a na wszystkich czekała symboliczna lampka szampana.O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia