skok042017

openmed2015b

lider2017poniedziałek, 02 styczeń 2017 18:55

Osobówka wjechała do rowu i uderzyła w skarpę

Osobówka wjechała do rowu i uderzyła w skarpę foto: czytelnik

W ubiegły piątek (30.12) w miejscowości Krzeczkowo Mianowskie w gminie Czyżew samochód osobowy w wyniku poślizgu zjechał do rowu i uderzył w skarpę. Na szczęście kierującej i pasażerce nic poważnego się nie stało.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 20:32 - poinformował nasz portal st. bryg. Tomasz Sieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Po przybyciu na miejsce pierwszej jednostki stwierdzono, że samochód osobowy wpadł w poślizg, po czym wjechał do rowu uderzając w skarpę. Kierująca pojazdem oraz pasażerka opuściły go o własnych siłach. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu dopływu prądu oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Przybyły na miejsce zespól ratownictwa medycznego przebadał kobiety nie stwierdzając obrażeń. Na czas działań ratowniczych ruch na drodze powiatowej był całkowicie zablokowany, później odbywał się wahadłowo. W działaniach udział wzięły 2 zastępy JRG Wysokie Mazowieckie i zastęp OSP KSRG Czyżew.O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia