poniedziałek, 08 kwiecień 2019 17:13

Ciechanowiec. Osobówka uderzyła w drzewo! 25-latka trafiła do szpitala [foto]

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj (08.04) rano w okolicach Ciechanowca. Prowadzone przez 25-letnią kobietę auto uderzyło w drzewo. Poszkodowana została zabrana do szpitala w Wysokiem Mazowieckiem, skąd helikopterem przetransportowano ją do Białegostoku.

Jak informuje nas rzecznik prasowy wysokomazowieckiej policji asp. Anna Zaremba: - Kierująca samochodem osobowym Ford Fiesta 25-latka, jadąc z kierunku Barańska w kierunku Ciechanowca, w ograniczeniu miejscowości Antonin na prostym odcinku drogi z nieustalonych dotychczas przyczyn straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała do przydrożnego rowu, a następnie uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała i została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Białymstoku. Szczegóły zdarzenia ustalają wysokomazowieccy policjanci.

St. bryg. Tomasz Sieńczuk z wysokomazowieckiej straży pożarnej: - pojazdem podróżowała ciężarna kobieta. W chwili przybycia pierwszych jednostek, OSP KSRG Ciechanowiec, przytomna poszkodowana znajdowała się w aucie, nie była zakleszczona. W pierwszej fazie działań ruch na drodze wojewódzkiej był całkowicie zablokowany, później odbywał się wahadłowo.

Foto: OSP Ciechanowiec