openmed2015b

wysMazow 935x10019032018

rolwit060318

Sobolewska

bogucki2018

002

czwartek, 08 marzec 2018 18:25

Ciechanowiec. Pożar domu na ulicy Wspólnej

Ciechanowiec. Pożar domu na ulicy Wspólnej foto: czytelniczka

Dzisiaj (08.03) rano doszło do pożaru domu na ulicy Wspólnej w Ciechanowcu. W działaniach ratowniczych udział brały cztery zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 6:22 informuje nasz portal st. bryg. TomaszSieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu, OSP KSRG Ciechanowiec, stwierdzono, że pali się ganek i pomieszczenie kuchni w domu wolno stojącym, murowanym, krytym eternitem. Budynek był niezamieszkały, nie było też zasilania prądu z sieci. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca, wprowadzeniu ratowników w sprzęcie ochrony dróg oddechowych, lokalizacji pożaru, wyniesieniu nadpalonych mebli i dogaszeniu pożaru. Dokonano też przewietrzenia i oddymienia budynku, przeszukano pomieszczenia i dokładnie sprawdzono kamerą termowizyjną w celu wykluczenia ewentualnych zarzewi ognia. W działaniach trwających 1 godzinę i 39 minut udział brały zastęp JRG Wysokie Mazowieckie, 2 zastępy OSP KSRG Ciechanowiec i zastęp OSP KSRG Kuczyn.

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia