wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

piątek, 02 luty 2018 20:14

Karpa zablokowała tamę w Ciechanowcu. Interweniowała straż

Dzisiaj (02.02) rano ciechanowieccy strażacy zadysponowani zostali do usunięcia karpy, która zablokowała jedną ze śluz tamy w Ciechanowcu.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 8:54 informuje nasz portal st. bryg. Tomasz Sieńczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Znoszona z nurtem rzeki karpa zablokowała przepływ wody na jednej z sześciu śluz tamy, w której zainstalowane są urządzenia hydrotechniczne. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zderzenia oraz przeciągnięciu przy pomocy lin i bosaków karpy poza obiekty hydrotechniczne. W akcji udział brało OSP KSRG Ciechanowiec

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia