wysokomazowiecki24200218

openmed2015b

002

czwartek, 25 styczeń 2018 19:21

„Bezpieczne ferie” w bibliotece w Ciechanowcu

„Bezpieczne ferie” w bibliotece w Ciechanowcu foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Wysokomazowieccy policjanci prowadzą działania „Bezpieczne ferie”. Rozmawiają z dziećmi o bezpiecznych i odpowiedzialnych sposobach spędzania wolnego czasu.

Dzisiaj dzielnicowy z Posterunku Policji w Ciechanowcu i pracownik wydziału prewencji wysokomazowieckiej komendy Policji spotkali się z dziećmi, które w czasie trwania ferii zimowych uczestniczą w zajęciach zorganizowanych w bibliotece w Ciechanowcu. Była to doskonała okazja, aby porozmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw oraz unikaniu niebezpiecznych sytuacji. Uczestnicy zajęć rozwiązywali zagadki i rebusy przygotowane przez funkcjonariuszy. Dzieci z uwagą słuchały opowiadań o bezpieczeństwie i chętnie odpowiadały na zadawane przez dzielnicowego pytania. Za swoją aktywność i wiedzą milusińscy otrzymali od funkcjonariuszy odblaski i upominki.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia