skok042017

openmed2015b

Iprawnicy24

lider2017poniedziałek, 09 styczeń 2017 19:53

Królowie, anioły i kolędnicy na ulicach Ciechanowca

Królowie, anioły i kolędnicy na ulicach Ciechanowca foto: COKiS

Ulicami Ciechanowca przeszedł w piątek Orszak Trzech Króli. W ten uroczysty i barwny sposób mieszkańcy miasta i gminy obchodzili Święto Objawienia Pańskiego.

Orszak Trzech Króli odbył się w Ciechanowcu już po raz piąty. W uroczystości wzięli udział mieszkańcy Ciechanowca i okolic, przedszkolaki, uczniowie pobliskich szkół oraz liczni kolędnicy. Wielu spośród uczestników przebranych było za króli, anioły czy też przedstawicieli różnych kultur i narodowości – głównie bliskowschodnich i azjatyckich.

O godzinie 11:30 orszak wyruszył spod Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, docierając do Kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej. Tam odbyła się uroczysta msza święta, a wszyscy uczestnicy, na czele z Trzema Królami, oddali pokłon Dzieciątku Jezus.

Po mszy, przy kościele na Placu Ks. Kluka odbyły się jasełka oraz wspólne śpiewanie kolęd. Zadbano również o rozgrzewający poczęstunek dla zmarzniętych kolędników i uczestników Orszaku.

foto: COKiSO nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia