skok022017 openmed2015b

002alider2017

Ciechanowiec

Liczne podtopienia wystąpiły dzisiaj w powiecie wysokomazowieckim. Pod wodą znalazło się m.in. czyżewskie molo. Strażacy walczyli też z krą, która powodowała spiętrzenie wody w okolicy mostku w Łuniewie Małym.
Radni miejscy w Ciechanowcu jednogłośnie przyjęli projekt dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego. Przez najbliższe dwa lata lekcje uczniów klas 7-8 odbywać się będą w budynku gimnazjum przy Sosnowej.
poniedziałek, 20 luty 2017 18:51

Wieczór poezji w Muzeum Rolnictwa

W piątek 24 lutego o godz. 18.00 w ramach programu "Spotkania z Tradycją" odbędzie się Wieczór poezji z Celiną Mioduszewską z Wysokiego Mazowieckiego. Spotkanie w pałacu hr. Starzeńskich - głównej siedzibie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.
poniedziałek, 20 luty 2017 18:41

Tydzień z Kopernikiem w Ciechanowcu [foto]

Tydzień trwały w ciechanowieckiej podstawówce uroczystości związane z 544. urodzinami patrona szkoły Mikołaja Kopernika. Z tej okazji dzieci brały udział w licznych konkursach i wystawach.
Trzy złote medale i jeden srebrny wywalczyli młodzi mieszkańcy gminy Ciechanowiec w Pucharze Polski Furo Karate, który odbył się w Wiśniowej Górze pod Łodzią.
Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Bielsku Podlaskim oraz Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych mieszkańców Miasta i Gminy Ciechanowiec na konferencję pn. „Tworzenie i funkcjonowanie Wojsk Obrony Terytorialnej Kraju”, która odbędzie się w dniu 18 lutego 2017 r. (sobota) o godz. 10.00 w…
Ruszyły zapisy na rekolekcje charyzmatyczne z ojcem Józefem Witko OFM, które odbędą się w Ciechanowcu w dniach 24-26 lutego.
Dwie gwiazdy wieczoru wystąpią w tym roku na Podlaskim Święcie Chleba. Podczas sierpniowej imprezy w ciechanowieckim Muzeum Rolnictwa zagrają m.in.: Małgorzata Ostrowska oraz zespół Poparzeni Kawą Trzy.
Organizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu cykl składał się z trzech turniejów tenisa stołowego. Każdy rozgrywany był w niedzielne popołudnie.
Otwarcie wystawy czasowej pn. "SGGW wczoraj i dziś. Dwa wieki tradycji" odbędzie się 8 lutego w ciechanowieckim Muzeum Rolnictwa.
Strona 1 z 67

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia