skok022017 openmed2015b

002alider2017

Aktualności

Dwie szkoły podstawowe funkcjonować będą w Wysokiem Mazowieckiem od nowego roku szkolnego. Radni miejscy przyjęli dzisiaj (22.02) uchwałę w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych do nowego ustroju szkolnego.
Dzisiaj (22.02) na stawie w parku miejskim w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowano ćwiczenia z zakresu ratownictwa wodnego na akwenach wodnych w warunkach zimowych.
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury wspólnie z Nadleśnictwem Rudka organizuje Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka”.
Wystawa fotograficzna Kamila Olechwirowicza z Wysokiego Mazowieckiego pt. „Złote Jabłko”, ser twarogowy topiony Deliser oraz wyroby mleczarskie produkowane pod marką Mlekovita kandydują do tytułu Podlaskiej Marki. Dzisiaj ogłoszono listę 176 kandydatur z całego województwa podlaskiego.
18 lutego br. odbyła się konferencja „Tworzenie i funkcjonowanie Wojsk Obrony Terytorialnej”, zorganizowana przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Bielsku Podlaskim we współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.
Liczne podtopienia wystąpiły dzisiaj w powiecie wysokomazowieckim. Pod wodą znalazło się m.in. czyżewskie molo. Strażacy walczyli też z krą, która powodowała spiętrzenie wody w okolicy mostku w Łuniewie Małym.
Radni miejscy w Ciechanowcu jednogłośnie przyjęli projekt dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego. Przez najbliższe dwa lata lekcje uczniów klas 7-8 odbywać się będą w budynku gimnazjum przy Sosnowej.
poniedziałek, 20 luty 2017 18:51

Wieczór poezji w Muzeum Rolnictwa

W piątek 24 lutego o godz. 18.00 w ramach programu "Spotkania z Tradycją" odbędzie się Wieczór poezji z Celiną Mioduszewską z Wysokiego Mazowieckiego. Spotkanie w pałacu hr. Starzeńskich - głównej siedzibie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.
poniedziałek, 20 luty 2017 18:41

Tydzień z Kopernikiem w Ciechanowcu [foto]

Tydzień trwały w ciechanowieckiej podstawówce uroczystości związane z 544. urodzinami patrona szkoły Mikołaja Kopernika. Z tej okazji dzieci brały udział w licznych konkursach i wystawach.
Najbliższy czas w modzie to poszukiwania wiosennych płaszczy, jasnych bluzek i spodni oraz sukienek koktajlowych sprawdzających się na różnego rodzaju przyjęciach rodzinnych. Jak odnaleźć się w gąszczu kuszących ofert i sprawić, by zakupy były udane radzi Agnieszka Łapińska, właścicielka butiku Asha Zambrów.
Strona 1 z 336

O nas

Portal wysokomazowicki24 to najstarszy funkcjonujący serwis informacyjny z powiatu wysokomazowieckiego i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Obecnie, śmiało można powiedzieć, że jesteśmy najpopularniejszym portalem skupiającym czytelników z powiatu wysokomazowieckiego. Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników generując kilkadziesiąt tysięcy odsłon.

Kontakt


Karol Maksimczuk
/Właściciel
info@wysokomazowiecki24.pl

Kontakt w sprawie reklamy:
admin@wysokomazowiecki24.pl

Pozycje reklamowe i cennik <--

© 2010-2016 Wysokomazowiecki24. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie Kamaxmedia