Wysokie Mazowieckie

Dzisiaj, 13 listopada w Miejskim Zespole Szkół w Wysokiem Mazowieckiem odbył się niezwykły koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
Ponad 500 zawodników i trzy dystanse, z którymi mierzyli się uczniowie szkół, klas mundurowych i reprezentanci służb mundurowych.
Wczoraj, 11 listopada w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się uroczystości związane z setną rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
100 uderzeń i 100 kopnięć wykonali Karatecy z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin z Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego. Uczcili w ten sposób obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na spotkanie Klubu Mamusiek, 16 listopada w tymczasowej siedzibie - Urząd Miasta, II piętro. Początek o godzinie 17.00.
Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na spotkanie autorskie z podróżnikiem Robertem Gondkiem.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień  8 listopada 2018 r.
Łącznie 1,2 mln zł trafi do trzech podlaskich placówek ochrony zdrowia – zdecydował we wtorek (6 listopada) Zarząd Województwa Podlaskiego. Pieniądze pozwolą na budowę nowych obiektów oraz zakup nowoczesnego sprzętu w Białymstoku i Wysokiem Mazowieckiem.
W okresie jesienno-zimowym, w naszym kraju, w mieszkaniach i domach jednorodzinnych wzrasta ryzyko powstania pożarów. Najczęściej dochodzi do nich w wyniku wad, albo niewłaściwej eksploatacji urządzeń grzewczych, elektrycznych i gazowych. W tym samym okresie odnotowywano także wzrost liczby zatruć tlenkiem węgla, zwanym „cichym zabójcą”.
Policyjne działania pn. "Bezpieczna droga do szkoły 2018" zostały zakończone. Mundurowi łącznie przeprowadzili 105 spotkań z 4162 przedszkolakami i uczniami klas 0-3 szkół podstawowych z powiatu wysokomazowieckiego. W czasie spotkań przypominali o podstawowych zasadach ruchu drogowego.
Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie zaprasza na koncerty zorganizowane w ramach miejskich obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w Miejskim Zespole Szkół w dn. 12-13 listopada. Wstęp wolny!
Akcja „Znicz 2018”, była czasem wytężonej pracy dla policjantów. Wysokomazowieccy mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich osób odwiedzających groby swoich bliskich.