Wysokie Mazowieckie

Z udziałem druhów i samorządowców w piątek, 18 maja w siedzibie OSP w Osipach-Kolonii (gm. Wysokie Mazowieckie) Członkowie Zarządu Województwa Podlaskiego: marszałek Jerzy Leszczyński i Stefan Krajewski podpisali 13 umów z gminami z powiatu wysokomazowieckiego i powiatu zambrowskiego.
Wczoraj (17.05) wysokomazowieccy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę szkolnego autobusu. Mężczyzna rozwoził dzieci z jednej ze szkół w gminie Nowe Piekuty mając we krwi ponad 1,5 promila alkoholu.
Zachęcamy do udziału w głosowaniu w ramach akcji „Podwórko talentów Nivea”. Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie tym razem zgłosił 1 lokalizację przy Miejskim Przedszkolu Nr 2.
Drużyna „Wodnik i Przyjaciele” triumfowała w Amatorskiej Lidze Orlika w Wysokiem Mazowieckiem. W finale pokonała zespół TW12. Organizatorami zawodów było Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem wraz z koordynatorem Mariuszem  Piszczatowskim.
Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna ART serdecznie zapraszają mieszkańców powiatu wysokomazowieckiego na premierowy program „Maj zaczyna się we wtorek”. Występ odbędzie się 2 czerwca o godz. 16:00 (sobota) w Hali Widowiskowo-Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie (ul. Konopnickiej 16). Specjalnie dla naszych czytelników wkrótce opublikujemy konkurs, w którym wygrać będzie…
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 17 maja 2018 r.
Własnoręcznie wykonana niespodzianka z okazji Dnia Matki to najnowsza oferta dla dzieci wysokomazowieckiej Pracowni Orange.
Przekraczanie dozwolonej prędkości, nieprawidłowe parkowanie oraz spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych to najczęściej zgłaszane zagrożenia w powiecie wysokomazowieckim za pomocą aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
W miniony piątek na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem wysokomazowieccy policjanci demonstrowali prawidłowe pokonanie toru przeszkód, który jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji.
Tylko w maju bezpłatny montaż stolarki okiennej! Przy zakupie okien do całego domu firma MONOLIT wykona montaż w stanie surowym budynku GRATIS!
Wystawę fotografii Janusza Wolińskiego "Fryderyk Chopin w kraju ojczystym"można zwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00 w kawiarni Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.
Po raz szósty studenci Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wysokiem Mazowieckiem zorganizowali Marsz „Nordic Walking”. Tym razem do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu włączyło się blisko 200 osób.