Aktualności

W dniu dzisiejszym [19.11] odbyła się I Sesja Rady Miejskiej w Szepietowie. Poniżej zapis transmisji online.
Dzisiaj, 19 listopada odbyła się pierwsza Sesja Rady Powiatu Wysokomazowieckiego kadencji 2018 – 2023.
Nagranie obrad I Sesji Rady Gminy, która odbyła się w dniu 18 listopada 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Sokołach.
Kierowca osobowego opla uderzył w zaparkowanego na ulicy Drohickiej fiata, następnie w schody domu, a na końcu w drzewo. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia.
109 morsów wzięło udział w niedzielnej inauguracji sezonu morsowego pod hasłem „100 Morsów na 100-lecie Niepodległości”. Nad ciechanowiecki zalew przybyli miłośnicy zimnej wody z województw podlaskiego i mazowieckiego oraz mieszkańcy miasta.
poniedziałek, 19 listopad 2018 10:42

SPR ponownie pokonał TS Siemiatycze

W minioną niedzielę SPR Nowe Piekuty podejmował TS Siemiatycze. W poprzedniej rundzie, drużyna Szymona Jadczaka pokonała rywali. Tym razem było tak samo.
Wysokomazowieccy policjanci apelują o czujność i zwracanie uwagi na osoby potrzebujące wsparcia, którym może zagrażać wychłodzenie organizmu. Miejsca, gdzie gromadzą się osoby bezdomne, poszukujące schronienia przed zimnem, można zgłaszać między innymi poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. W sytuacji, gdy widzimy osobę potrzebującą natychmiastowej pomocy - wzywajmy służby poprzez numer 112.…
9 listopada 2018 roku, w przededniu 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej odbyła się piękna lekcja historii zawarta w pieśniach patriotycznych i wojskowych.
Zachęcamy panie w wieku 50-69 lat do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych 27 listopada 2018 r. w godz. 09:00 - 17:00 przy Szpitalu Ogólnym, ul. Szpitalna 5, w Wysokiem Mazowieckiem.
Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje dwóch par okularów, ten artykuł jest dla Ciebie. Przeczytaj i dowiedz się, co powinieneś wiedzieć o okularach na każdą odległość. Doradcy Klienta z salonów optycznych Okularium ogłaszają – progresy to wygoda, której nie trzeba się obawiać!
MLEKOVITA co roku zdobywa najwyższe laury odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Targów Mleczarskich Mleko-Expo. W XXVII edycji wydarzenia triumfowała w najważniejszych kategoriach, m.in. w zestawieniu Najlepszych i Największych Spółdzielni Mleczarskich oraz za wyniki w eksporcie w rankingu Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich. MLEKOVITA w obu od…
czwartek, 15 listopad 2018 18:30

Zmiana siedziby Posterunku Policji w Sokołach

Od dzisiaj w związku z rozpoczęciem inwestycji budowy nowej siedziby Posterunku Policji w Sokołach, tymczasowym miejscem funkcjonowania posterunku jest Urząd Gminy w Sokołach przy ul. Rynek Mickiewicza 10.